CHP Bayındır İlçe Örgütü'nün Dayanışma Yemeğindeydik... PDF Yazdır e-Posta

CHP İzmir Milletvekili Selçuk Ayhan ve Ödemiş İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Ali FırtınaCHP Bayındır İlçe Örgütünün dayanışma yemeği 11 Haziran Cuma akşamı Bayındır Restore Kır Düğün Salonu’nda geniş katılımla gerçekleştirildi. Bayındır CHP İlçe Sekreteri Fuat Özbuldan ve ilçe saymanı Hafize Özkır’ın sunuculuğunu yaptığı program içerisinde Nazım Hikmet’in mısralarına da yer verildi. Dayanışma gecesine CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol, Parti Meclisi Üyeleri Oğuz Oyan, Rıfat Nalbantoğlu, İzmir Milletvekilleri Mehmet Ali Susam, Selçuk Ayhan, CHP İzmir İl Başkanı Ekrem Bulgun, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bazı ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ile yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.


Dayanışma yemeğinde; Bayındır CHP İlçe Başkanı H. Tamer Yanık, CHP İl Başkanı Ekrem Bulgun, CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu birer konuşma yaptı. Konuşmacıların ortak paydasını Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni yüzü ile ilgili halkımızda oluşan büyük umutlar oluşturdu.


CHP Ödemiş İlçe Başkanı Emin Öztürk öncülüğünde kalabalık bir katılımla temsil edilen Ödemiş, gecenin en gözde ilçesi oldu. Program sunucusu olan Bayındır CHP İlçe Sekreteri Fuat Özbuldan’ın ilçe başkanlarını anons ederken sadece Emin Öztürk için methiyeler sıralaması ve heyecanlı bir sunum yapması da davetlilerce büyük alkış topladı. Ödemiş’ten yemeğe katılan çoğunluğunu parti üyelerinin oluşturduğu isimlerin arasında Ovakent Belediye Başkanı Ali Demirel, CHP’li İl Genel Meclisi Üyesi Necati Tatlı, CHP Ödemiş İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Ali Fırtına, Osman Toprakçı, Muammer Yayla, CHP’li Ödemiş Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin Kurt, Mustafa Aydın, Recep Ar, Ünal Civa, eski CHP ilçe Başkanı Mehmet Birlik ve Ödemiş eski Belediye Başkanı Mehmet Eriş ile Ödemiş eski Belediye Meclis Üyesi Hikmet Güriş de vardı.
 

Yemekte CHP Bayındır İlçe Saymanı Hafize Özkır amatör ama etkileyici sesiyle güncel şarkılardan seçmeler yaparak büyük ilgi gördü. Bir dans grubunun gösterilerinden sonra da tüm ilçe başkanları sahneye çıkıp aralarına Ödemiş CHP ilçe Başkanı Emin Öztürk’ü de alarak 10. Yıl Marşı’nı söylediler.

CHP Bayındır Dayanışma Yemeğine Katıldık...

CHP Tire İlçe Başkanı Mustafa Güngör, Karabağlar İl Genel Meclisi Üyesi Av. Devrim Çukur, Ödemiş İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Ali Fırtına, Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sınıdr, Ödemiş İlçe Başkanı Emin Öztürk, Bayındır İl Genel Meclisi Üyesi İbrahim Biriz

 

(Cephe, Küçük Menderes ve Yerel Güç Gazetelerinin 14.06.2010 tarihli sayılarında yayınlanmıştır.) 

 

ATATÜRK KÖŞESİ

SPONSOR BAĞLANTI


ANKET

Basım için hazırlamakta olduğum kitabımın adı "SABIK ALİ" sizin için ne ifade ediyor?
 

SİTE İÇİ ARAMA